Woda to jeden z żywiołów symbolizujących życie.
W obiekcie AQUA MAESTRO woda wykorzystywana jest do odnowy i regeneracji organizmu.

Oferujemy Państwu jacuzzi z masażem wodnym i perełkowym, dwie sauny: parową (turecką) i suchą (fińską) oraz nowoczesny basen z masażami podwodnymi: masażami karku- z szerokim lub wąskim strumieniem oraz inne całego ciała.

one page blog image

Temperatura wody (32°C)

Odpowiednia teperatura pozwala korzystać z odprężających i rozluźniających właściwości jakie daje nam woda.
one page blog image

Sauna Fińska (sucha)

Wysoka temperatura (do 100°) przy wilgotności (max 20%) jest przede wszystkim bardzo relaksująca, poprawia krążenie krwi i usuwa toksyny z organizmu. Ma pozytywny wpływ na kondycję i wytrzymałość.
one page blog image

Sauna Turecka (mokra)

Kombinacja pary i ciepła od wieków była wspaniałym sposobem, na kąpiel. W przeciwieństwie do sauny suchej uzyskujemy tu zupełnie inne ciepło: "niska" temperatura (do 50°C) i duża wilgotność. Para jest wzbogacana olejkami eterycznymi, które posiadają pozytywny wpływ min. na krążenie i drogi oddechowe.

Światłoterapia

Światło i jego kolor ma doskonały wpływ na samopoczucie. Wykorzystanie światła możliwe jest zarówno w basenie jak i w saunie tureckiej co daje trwały efekt terapeutyczny. Poprawia nastrój, odpręża, relaksuje, tworzy doskonały klimat, wspomagając leczenie wielu schorzeń.
one page blog image

Hydromasaże (jacuzzi)

Masaż wodny i perełkowy zapewnia pełen relaks dla ciała i umysłu. Składa się z kombinacji dysz wodnych i powietrznych. Kąpiel o temperaturze 35°C jest bardzo przyjemna a dodatkowo unosząca się para działa kojąco i nawilża drogi oddechowe.
one page blog image

Technologia basenowa

Nad jakością wody czuwają najnowocześnie technologie filtrowania i uzdatniania wody oraz wentylacji i utrzymania odpowiedniej temperatury.
one page blog imageWoda i jej jakość to dla nas najwyższy priorytet.